Fotobudka w czasach pandemii

Jest koniec grudnia 2021 roku. Szczyt sezonu chorobowego. Covid-19 nikogo nie oszczędza, ale młodzi cały czas chcą brać śluby i robić wesela. Jak w takich czasach zorganizować przyjęcie ślubne?

Covid zmienił wszystko. Młodzi odwoływali śluby i wesela, a co za tym idzie rezygnowali z takich pobocznych atrakcji jak m.in. fotobudka, barman, taniec w chmurach itp. Niestety, nie było to zależne od nich, wszystko dyktowała pandemia. Teraz jest trochę spokojniej, ale strach nadal pozostał. Branża fotobudkowa została zepchnięta na bok. Sala i fotograf to były najważniejsze rzeczy. Tym pobocznym atrakcjom dostało się i to bardzo.

Wesele w dobie koronawirusa najlepiej planować z niewielkim wyprzedzeniem. Najrozsądniej zorganizować je w letnich miesiącach, wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że wszystko uda się tak jak chcecie, a goście przybędą bez obawy, że złapią tego paskudnego wirusa.

Co będzie w kolejnym roku? Póki co nie ma jeszcze ograniczeń, ale kto wie co będzie jutro, pojutrze, za tydzień czy miesiąc. Kiedy pandemia się skończy? Kiedy i czy w ogóle covid odejdzie? Na razie pozostaje nam czekać i patrzeć co przyniesie jutro…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *